Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY

Shabby.cz
info@shabby.cz

NOVINKY

arr3Návod pro instalaci nástěnných hodin Velké nalepovací nástěnné hodiny jsou originálním doplňkem na zeď. Ať už jsou dotvářejícím...

Obchodní podmínky » Dodací lhůta

Dodací lhůta

 

 

Dodací lhůty našeho sortimentu jsou zpravidla do 7 pracovních dnů ode dne uzavření kupní smlouvy/připsání úhrady (zálohy) na náš účet. Uvedená lhůta znamená, do jakého termínu objednané zboží odesíláme, resp. předáváme doručovací službě. Dodací lhůta má informační charakter a vychází ze zkušenosti s našimi dodavateli a jejich výrobními kapacitami. V případě těžko dostupných výrobků může být dodací lhůta prodloužena, s čím zákazník souhlasí. O prodloužení dodací lhůty zákazníka v co nejkratším čase uvědomíme a oznámíme mu předpokládaný termín dodání. Pokud se nám nepodaří zboží zajistit ani v dodatečné lhůtě, máte právo odstoupit od smlouvy a v případě úhrady kupní ceny nebo její části vám budou finanční prostředky vráceny do 14 dnů na vámi určený účet.

V nabízeném sortimentu máme i zboží, jehož dostupnost je těžší. V některých případech se může stát, že i když je možné si zboží objednat, zboží nakonec nebudeme schopni dodat. V případě, že si objednáte zboží, které výrobce stáhl z výroby a neinformoval nás, okamžitě vás budeme telefonicky nebo mailem informovat, stornujeme objednávku a v případě úhrady kupní ceny nebo její části, vám budou finanční prostředky vráceny do 14 dnů na vámi určený účet.

Z naší strany jsou objednávky vyřizovány průběžně během pracovních dnů.