Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY

Shabby.cz
info@shabby.cz

NOVINKY

arr3Návod pro instalaci nástěnných hodin Velké nalepovací nástěnné hodiny jsou originálním doplňkem na zeď. Ať už jsou dotvářejícím...

Jak nakupovat » Doprava a platba
Přeprava zásilek a platba

 

 

Zásilky na území České republiky

Přepravu zásilek zajišťujeme prostřednictvím kurýrní služby DPD, Českou poštou a ve spolupráci ulozenka.cz. Ceny přepravy jsou platné pro standardní rozměry zásilek dle smluvních podmínek přepravců. V případě, kdy nebude možné akceptovat Vámi vybraný způsob přepravy z důvodu nadrozměrů zásilky, navrhneme pro Vás nejvýhodnější způsob doručení zboží. Expedice bude možná na základě vzájemného odsouhlašení.

 

Zásilky na Slovensko:

Při objednání zboží si kupující vybere požadovaný typ přepravy. Konečná cena přepravy bude před potvrzením objednávky z naší strany přepočítána. Stanovení ceny se provádí dle aktuálního ceníku přepravce, dle rozměrů, povahy  a hmotnosti zásilky.  Informace o nové ceně přepravy obdrží kupující v opravené objednávce - faktuře v novém e-mailu, který se souhlasem popř. nesouhlasem přepošle zpět prodávajícímu. Tento způsob stanovení ceny přepravy na Slovensko jsme volili z důvodů častých změn u přepravců.

 

U produktů s označením doprava zdrarma platí tato nabídka v rámci ČR.

 

Naší snahou je napomoci kupujícím k zajištění co nejvhodnější a finančně co nejméně nákladné přepravě.

 

Orientační ceník zásilek:

Doručení kurýrem na adresu v ČR  od 129.-  Kč

Doručení pomocí výdejních míst  od 59.- Kč

Doručení kurýrem na adresu v SK: 195.-  Kč

 

V případě nevhodně zvoleného přepravy si prodejce vyhrazuje právo opravit cenu dle výše uvedených podmínek a zavazuje se e-mailem o této změně informovat kupujícího.

 

Platba - způsoby úhrady

Kupující si dle svého požadavku vybere nejvhodnější způsob úhrady za zboží.

- tuzemský bankovní převod na náš účet Equa Bank 1020715307/6100

pro platby ze zahraničí 

nutno uvést jméno majitele účtu: Miroslava Dvořáková

IBANCZ7861000000001020715307

 

pozn.

Platby dobírkou

V případě zásilek - platba dobírkou lze pouze po vzájemné dohodě s částečnou úhradou předem.

U zboží dodávaného - upraveného dle pořadavků kupujícího (např. barva, materiál, vzor tkaniny) požadujeme úhradu popř. zálohovou platbu předem na náš bankovní účet.

 

Osobní odběr

je možný po předchozí dohodě a po připsání úhrady na náš účet. Platby v hotovosti nepřijímáme.

 

 

Platnost ceníku od 1.6.2016