Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY

Shabby.cz
info@shabby.cz

NOVINKY

arr3Návod pro instalaci nástěnných hodin Velké nalepovací nástěnné hodiny jsou originálním doplňkem na zeď. Ať už jsou dotvářejícím...

Inspirace » Návody » Jak nalepit nástěnné hodiny
Nástěnné nalepovací hodiny

 

Velké nalepovací nástěnné hodiny jsou originálním doplňkem na zeď. Ať už jsou dotvářejícím doplňkem designu interiéru, nebo tvoří výraznou dominatu pokoje. Nalepovací 3D hodiny je unikátní a cenově dostupné propojení designové originality a praktického vybavení do bytu. Značnou výhodou hodin je tichý chod celého mechanismu hodin, který je napájen baterií. V naší nabídce naleznete nalepovací hodiny různých materiálů, barev a rozměrů. U největších hodin je průměr 130 cm. Některé hodiny lze přizpůsobit prostoru a fantazii majitele.


 

 

Návod pro instalaci nástěnných hodin

 

1/ Příprava povrchu pro nalepení hodin

Povrch zdi zbavte veškerých nečistot a prachu. Menší nerovnosti je nutno vyhladit např.smirkovým papírem. Leské povrchy je potřeba důkladně omýt a odmastit. Lepíme na suchou a čistou zeď. Přípravě podkladu pro nalepení hodin doporučujeme věnovat důkladnou přípravu!


2/ Příprava hodinového strojku

Dle zvolených hodin máme k dispozici dvě nebo tři hodinové ručičky - hodinovou, minutovou a vteřinovou.

a/ Z ručiček a ciferníku odstraníme ochrannou vrstvu (fólii).

b/ Připevníme ručičky hodin k ciferníku. Nasadíme je postupně na hřídel strojku v poloze 12 hodin a opatrně přitiskneme oběma palci. Začínáme hodinovou ručičkou a postup opakujeme s ručičkou minutovou a jako poslední připevníme vteřinovou.

c/ Do hodin vložíme AA baterii . Pomocí ovladače na zadní straně nastavíme přesný čas.

d/ Strojek hodin s ručičkami připevníme na zeď.

 


3/ Aplikace samolepících částí hodin


a/ Na zeď si vyznačíme, dle svého vkusu a návodu, rozvrhnutí jednotlivých dílů hodin.

b/ Z dílků hodin odstraníme vrchní krycí ochrannou fólii.

c/ Odstraníme krycí folii ze spodní - lepící části dílu a ten přilepíme mírným tlakem na zeď.

Postup opakujeme do nalepení posledního dílu hodin.

 


 

V případě, že se je potřeba změnit umístění nalepeného dílu hodin, lze opatrně díl odlepit a umístit na požadované místo. Takou změnu umístění doporučujeme max. v den aplikace, kdy je lepící vrstva čerstvá.

 

12.06.2016