Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY

Shabby.cz
info@shabby.cz

NOVINKY

arr3Návod pro instalaci nástěnných hodin Velké nalepovací nástěnné hodiny jsou originálním doplňkem na zeď. Ať už jsou dotvářejícím...

»
Nástěnné nalepovací hodiny

 

Velké nalepovací nástěnné hodiny jsou originálním doplňkem na zeď. Ať už jsou dotvářejícím doplňkem designu interiéru, nebo tvoří výraznou dominatu pokoje. Nalepovací 3D hodiny je unikátní a cenově dostupné propojení designové originality a praktického vybavení do bytu. Značnou výhodou hodin je tichý chod celého mechanismu hodin, který je napájen baterií. V naší nabídce naleznete nalepovací hodiny různých materiálů, barev a rozměrů. U největších hodin je průměr 130 cm. Některé hodiny lze přizpůsobit prostoru a fantazii majitele.


 

 

Návod pro instalaci nástěnných hodin

 

1/ Příprava povrchu pro nalepení hodin

Povrch zdi zbavte veškerých nečistot a prachu. Menší nerovnosti je nutno vyhladit např.smirkovým papírem. Leské povrchy je potřeba důkladně omýt a odmastit. Lepíme na suchou a čistou zeď. Přípravě podkladu pro nalepení hodin doporučujeme věnovat důkladnou přípravu!


2/ Příprava hodinového strojku

Dle zvolených hodin máme k dispozici dvě nebo tři hodinové ručičky - hodinovou, minutovou a vteřinovou.

a/ Z ručiček a ciferníku odstraníme ochrannou vrstvu (fólii).

b/ Připevníme ručičky hodin k ciferníku. Nasadíme je postupně na hřídel strojku v poloze 12 hodin a opatrně přitiskneme oběma palci. Začínáme hodinovou ručičkou a postup opakujeme s ručičkou minutovou a jako poslední připevníme vteřinovou.

c/ Do hodin vložíme AA baterii . Pomocí ovladače na zadní straně nastavíme přesný čas.

d/ Strojek hodin s ručičkami připevníme na zeď.

 


3/ Aplikace samolepících částí hodin


a/ Na zeď si vyznačíme, dle svého vkusu a návodu, rozvrhnutí jednotlivých dílů hodin.

b/ Z dílků hodin odstraníme vrchní krycí ochrannou fólii.

c/ Odstraníme krycí folii ze spodní - lepící části dílu a ten přilepíme mírným tlakem na zeď.

Postup opakujeme do nalepení posledního dílu hodin.

 


 

V případě, že se je potřeba změnit umístění nalepeného dílu hodin, lze opatrně díl odlepit a umístit na požadované místo. Takou změnu umístění doporučujeme max. v den aplikace, kdy je lepící vrstva čerstvá.

 

12.06.2016