Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY

Shabby.cz
info@shabby.cz

NOVINKY

arr3Návod pro instalaci nástěnných hodin Velké nalepovací nástěnné hodiny jsou originálním doplňkem na zeď. Ať už jsou dotvářejícím...

Obchodní podmínky
Důležité informace

 

 

Před nákupem doporučujeme, aby se kupující seznámil důkladně s následujícími informacemi. Potvrzením - dokončením objednávky stvrzuje kupující seznámení  a souhlas s Obchodními podmínkami.

 

 

Obchodní podmínky

 

Obchodní podmínky pro provoz internetového obchodu www.Shaby.cz Práva a povinnosti kupujícího a prodávajícího se řídí těmito obchodními podmínkami, v ostatním se řídí platným Obchodním zákoníkem.

 

Plné znění Obchodních podmínek zde

Obchodní podmínky shabby.pdf

 

 

 

Odstoupení od kupní smlouvy

 

Kupující je oprávněn uplatnit právo na odstoupení od kupní smlouvy do 14 dní od převzetí zboží, a to bez udání důvodu - v souladu s § 1829 odst. 1 občanského zákoníku.

 

Plné znění o právu na odstoupení od smlouvy a Formulář pro odstoupení zde:

 Formular Odstoupení od smlouvy.pdf

 

 

 

Reklamační řád

 

U nepoužitého spotřebního zboží činí záruční doba dvacet čtyři měsíců od převzetí zboží, není-li na webovém rozhraní nebo v dokumentech přiložených ke zboží stanovena delší záruční doba. U použitého zboží je záruční doba dvanáct měsíců od převzetí zboží. Skryté vady reklamujte bez zbytečného odkladu po tom, co se o nich dozvíte. Nejpozději lze vadu služby reklamovat do šesti měsíců od poskytnutí služby. Více informací o reklamacích viz. Obchodní podmínky.

 

Informace k uplatnění Reklamace a formulář zde:

Formulář pro uplatnění reklamace.pdf